سازه های عمودی در باغ سبزیجات

ساختار یک باغ سبزیجات لازم نیست که یک سطح صاف از خاک باشد که در آن سبزیجات خود را پرورش می دهید. ساختن سازه های عمودی در داخل منطقه مانند طاق ها ، ملافه ها ، مناطق برجسته و قاب ها به باغ شما “ارتفاع” می بخشد. این نه تنها باعث زیبایی باغ شما می شود ، بلکه بسیار کاربردی است زیرا به تولید محصولات بیشتر کمک می کند. با ساختن سازه ها می توانید یک باغ عمودی داشته باشید که تولید شما را در هر متر مربع افزایش می دهد زیرا به شما امکان می دهد فضای بیشتری برای کاشت در زمین داشته باشید.

محبوب ترین سازه های باغ عمودی آنهایی هستند که برای حمایت از گیاهان ساخته می  قیمت کراسولا خرفه ای شوند و در عین تحمل وزن میوه هایشان ، فضای صعود را به آنها می دهند.

انواع سبزیجاتی که نیاز به پشتیبانی دارند ، خیار ، نخود فرنگی ، لوبیا ، گوجه فرنگی ، فلفل و بادمجان است. پرورش این سبزیجات در سطح زمین نه تنها محصول بهتری تولید می کند بلکه از آنها در برابر حشرات موجود در خاک نیز محافظت می کند. داشتن میوه های بالای زمین همچنین با قرار نگرفتن روی خاک یا در آب در صورت تخلیه ضعیف خاک ، از پوسیدگی آنها جلوگیری می کند. رشد گیاهان در برابر سازه نیز به رشد و قوت گیاهان کمک می کند.

انواع مختلفی از ساختارهای عمودی وجود دارد که می توان برای باغ شما خریداری کرد. با یک فروشگاه محلی باغ یا خرید آنلاین تماس بگیرید و خواهید دید که چند سبک وجود دارد و مواد ساخته شده از آنها چیست. پلاستیک ، چوب و بامبو احتمالاً رایج ترین آنها هستند. بسیاری از آنها دارای کاتالوگ های سفارشات پستی هستند که می توانید از طریق آنها کالاهای خود را خریداری کرده و به خانه خود تحویل دهید. انواع سازه هایی که باید در نظر بگیرید عبارتند از: گل مروارید ، تکیه گاه های مارپیچی ، قفس های گوجه فرنگی ، برج لوبیا ، قوس ، چوب و غیره. ساختارهای باغ ممکن است خصوصاً از نظر فرم و عملکرد متفاوت باشند. شما می خواهید آنهایی را انتخاب کنید که به اندازه کافی قوی باشند تا گیاهان و میوه های آنها را پشتیبانی کنند اما همچنین مواردی را که باعث زیبایی باغ شما می شوند ، انتخاب کنید.